Royalvan Rent a Car
Yükleniyor...

24 Saat Araç Kiralama - 0537 366 36 33

Royalvan Rent a Car
Mercedes E 200

Royalvan Rent a Car - Mercedes E 200

Royalvan Rent a Car
Porche Cayenne

Royalvan Rent a Car - Porche Cayenne

Royalvan Rent a Car
Mercedes Vito

Royalvan Rent a Car - Mercedes Vito

Kimiz Biz

Genç ve dinamik yapısı ile kaliteli hizmet !

Türkiye ’de yaygın, güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, her sektörde ki firmaların araç kiralama konusunda çözüm ortağı olan, müşteri ve insan kaynağını en değerli aktifi olarak kabul eden, köklü geçmişine yakışır şekilde sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, her aşamada bir kiralama şirketi olmaktan daha fazlasını vaat eden, saygın ve piyasa değeri yüksek, lider bir şirket olan Royalvan Rent a Car genç ve dinamik yapısı ile her türlü organizasyonlarda kaliteli hizmeti ve ürün çeşitliliğini müşterilerine sunmaktır. Gelen tüm talepleri titizlikle inceleyip doğruluk ve dürüstlük ilkesinden sapmadan tecrübeli ve profesyonel kadrosuyla temel hedefi koşulsuz müşteri mutluluğudur. Sizlerden aldığımız güvenle hizmet kalitemizi her geçen gün daha da arttırarak yolumuza emin adımlarla devam etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Müşteriler
9782
ONLINE Rezervasyon
1756
Oto Kiralama
4150
Şoförlü Kiralama
222
Transfer
5410

ONLINE Mesaj

İletişim formumuzu doldurarak bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir!

Telefon

+90 537 366 36 33

Adres

Tayakadın , Arnavutköy
İstanbul , TR

Mükemmel bir araç mı istediniz ?

Şimdi Arayın

0537 366 36 33
Welcome

Online olarak www.royalvan.com.tr internet sayfasından fiyat teklifi alabilir ve birkaç basit adımda rezervasyon yaptırabilirsiniz.
0537 366 36 33 numaralı rezervasyon merkezini arayarak 7 / 24 rezervasyon yaptırabilirsiniz.
info@royalvan.com.tr adresine mail atarak fiyat ve araç teklifi isteyebilirsiniz.
Rezervasyonlar grup bazlı yapılmaktadır ve marka garantisi verilmemektedir. Rezervasyonunuzun yapıldığı grupta araç o tarihte müsait değilse bir üst segment araç aynı fiyattan verilecektir.
Ehliyet ( yurt dışından geliyorsanız ayrıca pasaport ),adınıza kredi kartınız, adres ve telefon bilgileriniz sözleşmemize personelimiz tarafından kaydedilir. Ödediğiniz kira bedelini ve depozitoyu da gösteren imzalı kira anlaşmanızın bir nüshasını mutlaka isteyiniz.